Ceny ogłoszeń motoryzacyjnych coraz większe

Korzystniej jest wstawić auto do komisu

Od dzisiaj sprzedaż samochodu na własną rękę staje się nieopłacalne!

3 grudnia tego roku największy motoryzacyjny serwis ogłoszeniowy wprowadza kolejną podwyżkę cen.
Tym razem drastycznie wzrasta koszt wystawienia ogłoszenia przez klienta indywidualnego.
Od teraz za zwykłe 14-dniowe ogłoszenie sprzedający zapłaci prawie 50zł!
Tym samym serwis zaproponował najdroższą formę sprzedaży samochodu w Polsce.

Niestety to kolejna przeszkoda stojąca na drodze do szybkiej i skutecznej sprzedaży. Droga ta bywa żmudna i czasochłonna, ponieważ sprzedaż auta wiąże się z przeprowadzeniem sesji fotograficznej, stworzeniem oferty,  jej emisji w Internecie i prasie motoryzacyjnej oraz spotkaniami z potencjalnymi nabywcami. Watro więc, myśląc o sprzedaży auta, przeanalizować sytuację i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Korzystną metodą jest wstawienie auta do komisu samochodowego i powierzenie jego sprzedaży profesjonalistom. To najkorzystniejsza finansowo i najmniej czasochłonna forma sprzedaży pojazdu.
Auto komis nie tylko umieści ogłoszenie we wszystkich dostępnych serwisach ale również umożliwi jego oględziny 7 dni w tygodniu. Zadba o stan wizualny pojazdu oraz mechaniczny w podstawowym zakresie. Przeprowadzi wszelkie rozmowy i negocjacje doprowadzając do finalizacji transakcji czyli podpisania umowy sprzedaży. Sprzedającemu pozostaje tylko odebrać należność w dniu sprzedaży auta. Najczęściej cały proces sprzedaży w komisie jest bezpłatny, ponieważ komisant korzysta wyłącznie z marży dodanej do ceny sprzedającego.

Jeśli przymierzasz się do sprzedaży pojazdu zachęcamy do skorzystania z naszej usługi komisowej. Nie określamy limitu czasu postoju auta, nie podpisujemy wyłączności na jego sprzedaż więc w każdej chwili możesz zabrać auto z naszego placu. Gwarantujemy, że nie zapłacisz za to ani złotówki, a korzystnie sprzedasz swój samochód. Zapraszamy!

Komis Samochodów Używanych „Dan-Car” ul. Toruńska 112b Włocławek
www.komiswloclawek.pl

Back to top