ZAMÓW U NAS WYMARZONE AUTO

Mmasz problem ze znalezieniem auta? Nie masz czasu na jego szukanie? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!
Szybko i skutecznie znajdziemy Twoje wymarzone auto. Dołożymy wszelkich starań by dostarczone przez nas auto spełniało wszystkie wymagane kryteria. Dokładnie sprawdzimy stan i historię pojazdu tak by móc zagwarantować jego najlepszą jakość. Taka usługa gwarantuje oszczędność Twojego czasu i pieniędzy. Daje pewność zakupu dobrego pojazdu, chroniąc przed kupnem auta niewiadomego pochodzenia i niepewnego stanu.
Przed finalizacją transakcji możesz poddać auto testom i ekspertyzom w wybranym przez siebie serwisie ASO. Jeśli auto nie spełni Twoich kryteriów możesz bez żadnych konsekwencji i kosztów odstąpić od umowy.

Ustalenie preferencji zakupu

Skontaktuj się z nami i określ nam, jakiego samochodu poszukujesz. Korzystając z naszego doświadczenia oszacujemy, czy Twój budżet i wymagania zakupu mogą zostać przez nas spełnione. Jeżeli masz wątpliwości jaką markę i model wybrać, chętnie służymy radą. Pomożemy uzyskać więcej informacji na temat interesującego Cię auta.

Wstępne przeszukanie dostępnych ofert

Dla upewnienia założeń budżetu potwierdzamy na rynku obecność kilkunastu ofert spełniających wstępnie wymagania. Na rynku często pojawiają się auta tanie, które nie nadają się do zakupu. Takie „okazje” musimy odrzucić i oszacować, przy jakich warunkach cenowych możemy spodziewać się rozsądnej oferty jakościowej.

Ustalenie szczegółowej specyfikacji i warunków zamówienia

Niezbędne dla Twojej satysfakcji jest określenie wszelkich potrzeb w stosunku do auta. Kryteria koloru, wyposażenia, wersji silnikowej itp. Na tej podstawie oszacujemy stosunek potrzeb do ceny. Ustalamy budżet zamówienia, termin dostarczenia i sposób finalizacji.

Potwierdzenie i realizacja zamówienia

Na podstawie zebranych informacji rozpoczynamy proces poszukiwania auta. Przedstawimy oferty spełniające twoje oczekiwania. Auto zaakceptowane przez Ciebie zostaje przez nas poddane dokładnemu sprawdzeniu pod kątem stanu technicznego i prawnego. Zapewniamy jego transport, opłacenie i przygotowanie do rejestracji. Przed finalizacją transakcji możemy wspólnie poddać auto dodatkowym testom i ekspertyzom. W ramach zawartej umowy otrzymujesz fakturę zakupu oraz 12 miesięczną gwarancję.

Back to top