Jesteśmy firmą rodzinną, prowadzoną przez miłośników motoryzacji. Od ponad 15 lat profesjonalnie zajmujemy się sprzedażą pojazdów używanych. W naszej ofercie znajdziecie auta w różnym wieku i na każdą kieszeń. Posiadamy w sprzedaży zarówno auta pachnące jeszcze nowością jak i samochody z duszą. Oferujemy pojazdy z rynku krajowego i zagranicznego. Sprawdzone pod kątem technicznym i prawnym. U nas każdy klient znajdzie coś dla siebie!

Na każde sprzedawane przez nas auto wystawiamy fakturę vat-marża, przyszły nabywca zwolniony jest z opłat skarbowych. Wszystkie nasze pojazdy są ubezpieczone i posiadają aktualne badania techniczne. Auta w naszej ofercie objęte są programem gwarancji.

Nasza działalność ukierunkowana jest również na usługi komisowe. Oferujemy kompleksowe przygotowanie auta do sprzedaży, profesjonalną obsługę klienta i dbałość o auta. Oferty ogłoszeń pojawiają się w największych portalach internetowych oraz prasie motoryzacyjnej. Zapewniamy szybką i skuteczną finalizację transakcji. Profesjonalnie przeprowadzimy cały proces sprzedaży.

Umożliwiamy odsprzedanie auta albo zamianę go na inny będący w naszej ofercie. Zajmujemy się obsługą kredytową i leasingową. Współpracujemy z wieloma bankami i firmami leasingowymi. Dobieramy najkorzystniejszą ofertę dla danego klienta i pojazdu. Zapewniamy atrakcyjne oprocentowanie i minimum formalności. Wszystkie procedury załatwiane są na miejscu, ceniąc czas i pieniądze naszych Klientów.

Komis Samochodów Używanych „Dan-Car”  zaprasza
Kontakt: tel. 601 058 937
www.komiswloclawek.pl

NASZA SPECJALNOŚĆ

Samochody używane
Usługi komisowe
Skup aut za gotówkę
Import pod zamówienie
Auta z gwarancją
Zamiany
Kredyty
Leasingi
Ubezpieczenia
Back to top